O nas

O nas

Zapraszamy do kontaktu. Zostań naszym partnerem.
Wyślij do nas swój adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą tego samego dnia.
logo

Kim jesteśmy
i dlaczego warto z nami
współpracować

Na zlecenie naszych partnerów prowadzimy badania kliniczne II-IV fazy zgodnie z najnowszymi światowymi standardami. Jesteśmy największą organizacją tego typu w Polsce. Oprócz szczególnej dbałości o jakość oraz bezpieczeństwo pacjentów, ogromną wagę przywiązujemy do profesjonalnego serwisu dla naszych partnerów – zapewniamy kompleksowe rozwiązania.

Naszą przewagę konkurencyjną budujemy na interdyscyplinarnej wiedzy całego zespołu i pełnej synergii podejmowanych działań. Jedna dedykowana osoba do kontaktu, wspierająca procesy feasibility oraz kontraktowania to gwarancja najwyższej jakości i szybkości świadczonych usług, a także pełnego dopasowania do najbardziej wymagających Klientów.

 • Największa organizacja tego typu w Polsce
 • Zgodność ze światowymi standardami
 • Badania kliniczne II-IV fazy
 • Dbałość o bezpieczeństwo pacjentów i jakość danych

Poznaj nasz zespół

  • team1

   Tworzymy przyszłość

   Już dzisiaj Pratia to największa sieć ośrodków badań klinicznych w Polsce. Naszą ambicją jest posiadanie 25% udziałów w rynku liczonym poprzez liczbę pacjentów w badaniach klinicznych.

   Tomasz Dąbrowski

   Dyrektor Zarządzający

  • team2

   Dajemy szansę

   Polscy pacjenci aktywnie poszukują nowych metod leczenia. Badania kliniczne stanowią dla nich kolejną możliwość wyboru sposobu zarządzania swoim zdrowiem.

   Marta Orzełowska

   Dyrektor Biura Pozyskania Pacjentów

 • Marcin Timoszuk

  Rozwijamy naukę

  Z pełnym zaangażowaniem włączamy się w rozwój nauki, w celu dostarczenia nowych, skuteczniejszych i bezpieczniejszych rozwiązań terapeutycznych, które poprawią komfort i jakość życia pacjentów.

  Marcin Timoszuk

  Dyrektor Operacyjny

Nasze audyty

22 Audyty, 1 Inspekcja FDA oraz 1 Inspekcja EMA

audits-logo

Nasze doświadczenie

W Pratia pracuje zespół specjalistów z ponad 15 letnim doświadczeniem w badaniach klinicznych. W tym czasie zakontraktowaliśmy 320 badań, przebadaliśmy ponad 6000 pacjentów, współpracowaliśmy z 160 Głównymi badaczami i wieloma usatysfakcjonowanymi sponsorami.

Bardziej niż za siebie, patrzymy jednak w przyszłość, a co za tym idzie nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań pozwalających zaspokoić potrzeby naszych partnerów.

experience1
experience2
experience3

FreshMail.pl