Aktualnie prowadzone badania kliniczne w ośrodku Warszawa

Centrum Medyczne Pratia Warszawa

Centrum Medyczne Pratia Warszawa to doświadczony ośrodek badań klinicznych.

Centrum Medyczne Pratia powstało w trosce o pacjentów, którzy zmagają się z chorobami przewlekłymi i chcą uzyskać dostęp do nowoczesnych metod leczenia, które są w fazie badań klinicznych. Prowadzimy badania w ponad 20 obszarach terapeutycznych między innymi w dermatologi, diabetologi, gastroenterologi, ginekologi, laryngologi, immunologi, kardiologi, neurologi, nefrologi, onkologi, ortopedia pediatrii, pulmonologi, reumatologi, a także badania dotyczące szczepionek.

Badania kliniczne realizowane przez Centrum Medyczne Pratia oznaczają:

  • kompleksowe i bezpłatne badania diagnostyczne – zarówno podczas kwalifikacji do badań klinicznych, jak i w trakcie ich trwania,
  • dostęp do profesjonalnej opieki medycznej – lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny,
  • przyjazną atmosferę oraz pełen komfort podczas leczenia – elastycznie dopasowujemy się do Twoich potrzeb oraz oczekiwań jako pacjenta.

Badania kliniczne proponowane naszym pacjentom uzyskały zgodę Ministerstwa Zdrowia oraz mają pozytywną opinię niezależnej Komisji Bioetycznej. W procesie badania klinicznego najważniejszym ogniwem jest pacjent, jego komfort oraz bezpieczeństwo.

W niektórych naszych ośrodkach prowadzimy również komercyjne usługi medyczne. Jednym z nich jest Centrum Medyczne Pratia w Warszawie.

Centrum Medyczne Pratia  w Warszawie świadczy usługi medyczne proponując pacjentom szeroki zakres badań i konsultacji lekarskich.

 

  • Przychodnie
  • Ośrodki Pratia