pratia logo

pl

Chłoniak grudkowy (FL)

Badanie przeznaczone jest dla osób:

w wieku powyżej 18 roku życia;

dotychczas nieleczonych lub ze wznową FL po co najmniej jednej linii leczenia.

Dowiedz się więcej na temat choroby oraz badań klinicznych w tej dziedzinie >> https://chloniak.org/aktualne-badania-fl/

Kobiety i Mężczyźni

Onkologia

Dorośli 18+

Opis badania i jednostki chorobowej

w przygotowaniu

Ośrodki wykonujące badanie

Pratia MCM Kraków
  • Tadeusza Rejtana 2 (Podgórze)
  • 30-510 Kraków
  • Pon - Pt; 8:00 - 16:00
  • 800 154 053 / 32 746 25 00
Sprawdź

Jesteś zainteresowany udziałem w tym badaniu?

Wypełnij formularz lub zadzwoń

Zostawiając swoje dane kontaktowe masz możliwość uzyskania więcej informacji o badaniu. Umożliwi to rejestracji naszego ośrodka kontakt telefoniczny z Tobą.
Jeśli sam chcesz skontaktować się z rejestracją - zadzwoń: 32 746 25 00 lub 502 278 782. Rejestracja pracuje od poniedziałku do piątku od 08:00 do 20:00.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, w tym danych o stanie zdrowia przez Pratia S.A. w celu budowania relacji klienckich poprzez przedstawianie informacji dotyczących usług medycznych oraz badań klinicznych prowadzonych przez Pratia S.A.

* Wyrażam zgodę na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonu i automatycznych systemów wywołujących przez Pratia S.A. i/lub Podmioty Współpracuje (lista dostępna jest pod adresem https://pratia.com/podmiotygk) w celu przesyłania informacji na podstawie wyrażonych wyżej zgód.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych na podany adres e-mail przez Pratia S.A. i/lub Podmioty Współpracujące w celach przesyłania informacji na podstawie wyrażonych wyżej zgód.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pratia S.A. moich danych osobowych w celach związanych z badaniami rynkowymi, badaniami satysfakcji pacjenta oraz kontrolą jakości pracy ankieterów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pratia S.A. moich danych osobowych w tym danych o stanie zdrowia, w celu budowania wzajemnych relacji poprzez przedstawianie mi informacji dotyczących produktów i usług medycznych, prowadzonych przez Podmioty Współpracujące.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Pratia S.A. moich danych osobowych w tym danych o stanie zdrowia Podmiotom Współpracującym [AP1] w celu budowania wzajemnych relacji poprzez bezpośredni kontakt tych podmiotów w celu przedstawiania informacji dotyczących produktów i usług medycznych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pratia S.A. z siedzibą przy ul. Ligockiej 103 w Katowicach.

Pokaz więcej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Pratia S.A. z siedzibą przy ul. Ligockiej 103 w Katowicach. Z administratorem można się skontaktować poprzez numer tel.: 32 789 84 44, adres email: kontakt@pratia.com lub pisemnie pod wyżej wskazany adres siedziby. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iod@neuca.pl lub pisemnie na adres ul. Szosa Bydgoska 58, 87-100 Toruń, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu: budowania relacji klienckich poprzez przedstawianie informacji dotyczących usług medycznych. Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda. Pani/Pana dane mogą być przetwarzanie również w celu badania opinii z usług świadczonych przez Pratia S.A. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda. Ponadto Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora (m.in. dostawcom usług IT) – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie z polecenia administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Na Pani/Pana wniosek administrator dostarczy kopię danych osobowych podlegających przetwarzaniu, przy czym za wszelkie kolejne kopie, o które się Pani/Pan zwróci administrator może pobrać opłatę w rozsądnej wysokości wynikającej z kosztów administracyjnych. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

Konsultacje specjalistyczne

Jeżeli aktualnie prowadzimy badania kliniczne we wskazaniach zgodnych z Twoją jednostką chorobową mamy możliwość przeprowadzenia konsultacji specjalistycznej ze szczegółowym wywiadem lekarskim, która może stanowić podstawę do udziału w badaniu klinicznym. Badania kliniczne proponowane naszym pacjentom uzyskały zgodę Ministerstwa Zdrowia oraz mają pozytywną opinię niezależnej Komisji Bioetycznej. W czasie badania pacjenci są starannie monitorowani przez zespół lekarzy i pielęgniarek.

cookies
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
Akceptuję