pratia logo

pl

Pratia i Telemedycyna Polska zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”

W sobotę 21 września 2019 roku w godzinach 10:00-18:00 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania oceny ukrwienia kończyn dolnych, badania poziomu cholesterolu i glukozy, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w Akcji „Teraz serce” jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla osób w wieku 45-65 lat, którzy zgłoszą się w dniu Akcji. Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00 w sobotę 21 września 2019 roku do Galerii Bałtyckiej, mieszczącego się w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 141.

Realizacja przedsięwzięcia możliwa jest dzięki środkom finansowym oraz wszelkiemu innemu wsparciu pochodzącemu od Organizatora (Telemedycyna Polska – lider teleopieki kardiologicznej www.telemedycynapolska.pl ) i Współorganizatora (Pratia – zaangażowane społecznie ośrodki badań klinicznych www.pratia.com ), zaś nagłośnienie Akcji jest możliwe dzięki wszystkim życzliwym Mediom.

Zachęcamy do odwiedzania strony www.terazserce.pl , gdzie po zakończeniu akcji dostępna będzie relacja z wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji!

cookies
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
Akceptuję