Dla lekarzy – oferta współpracy przy badaniach klinicznych

Zapraszamy do współpracy wykwalifikowanych lekarzy

Dołącz do nas, razem możemy więcej

W dobie wielu chorób cywilizacyjnych oraz zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego pacjenci na całym świecie oczekują nowych, skutecznych, a zarazem bezpiecznych terapii. Dostęp do nowoczesnych leków nie byłby jednak możliwy, gdyby nie badania kliniczne, które są niezbędnym elementem procesu dopuszczenia leku do obrotu.

Badania kliniczne stanowią fundament współczesnej medycyny, są warunkiem dostępu pacjentów do nowoczesnych terapii i wpływają znacząco na poszerzenie zawodowej wiedzy lekarzy.

Badania kliniczne prowadzimy w różnych dziedzinach terapeutycznych, wśród których kluczową pozycję zajmują: diabetologia, reumatologia, dermatologia, alergologia, pulmonologia, ortopedia, onkologia oraz neurologia. Opierając się na ogromnej wiedzy naszej kadry medycznej stale poszerzamy zakres prowadzonych badań klinicznych, m.in. o takie specjalizacje jak: laryngologia, choroby zakaźne, choroby wewnętrzne, kardiologia czy ginekologia.

Zaufało nam już ponad 150 lekarzy wielu specjalizacji medycznych. Uczestnictwo w badaniach klinicznych umożliwia naszym badaczom, wspieranym na każdym etapie procesu przez koordynatorów, administratorów oraz personel pielęgniarski, zdobycie unikatowej wiedzy i doświadczenia z dziedziny badań klinicznych, a także budowanie trwalszej relacji z pacjentem.

Doskonała lokalizacja naszych ośrodków, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz rozbudowana i profesjonalna kadra medyczna zapewniają nam przewagę konkurencyjną. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szczegółowej dokumentacji medycznej i laboratoryjnej zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP).

Zdobyta i stale pogłębiana przez nas wiedza gwarantuje pełny profesjonalizm na każdym etapie prowadzenia badań oraz pozwala na sprawną i efektywną współpracę z naszymi Partnerami.

for-md-img-01

Korzyści dla Partnerów

Doskonała lokalizacja naszych ośrodków, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz rozbudowana i profesjonalna kadra medyczna zapewniają nam przewagę konkurencyjną.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szczegółowej dokumentacji medycznej i laboratoryjnej zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP).

 • Budowanie trwalszej relacji z pacjentem
 • Możliwość gromadzenia doświadczenia w danej dziedzinie medycyny poprzez dostęp do nowych terapii
 • Możliwość realnego wkładu w poszukiwanie nowych leków i terapii, które w przyszłości mogą ratować zdrowie i życie.

Współpraca

Zapraszamy do kontaktu ze Starszymi Specjalistami ds. Rekrutacji w Badaniach Klinicznych, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania a także chętnie spotkają się w celu przedstawienia możliwości współpracy.

  • beata-wlodarczyk

   Beata Włodarczyk

   Specjalista ds. Rekrutacji
   Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy
   Tel. 668 124 223

  • jakub-olszowka

   Jakub Olszówka

   Specjalista ds. Rekrutacji
   Dąbrowa Górnicza, Katowice, Tychy
   Tel. 604 865 029


  • Marcin Michalski

   Specjalista ds. Rekrutacji
   Gdynia
   Tel. 517 425 639

  • magdalena-adamczyk

   Magdalena Adamczyk

   Specjalista ds. Rekrutacji
   Kraków
   Tel. 511 986 730

  • beata-wlodarczyk

   Magdalena Kowalska

   Specjalista ds. Rekrutacji
   Warszawa
   Tel. 513 419 759