pratia logo

pl

Poznaj nas

Nasz zespół to ponad 100 badaczy, pielęgniarek, koordynatorów, farmaceutów i pracowników administracyjnych doświadczonych w prowadzeniu badań klinicznych. Wszyscy ukończyli szkolenia GCP (zespół pielęgniarski dodatkowo szkolenia postępowania z materiałami biologicznymi IATA) i biegle posługują się językiem angielskim.

Badacze

To zespół najwyższej klasy specjalistów w swoich dziedzinach, dbających na co dzień o prawidłowe włączenie pacjentów do badania oraz ich bezpieczeństwo podczas prowadzonych terapii.

Poznaj badaczy

Koordynatorzy

To lekarze oraz osoby z medycznym lub pokrewnym wykształceniem, zajmujący się stroną administracyjną badań klinicznych zgodną z protokołem badania, z zasadami GCP oraz zaleceniami Sponsora i CRO. Każde badanie kliniczne prowadzone w Pratia ma swojego Kierownika Badania, który stale monitoruje jakość pracy zespołu, aby dostarczone dane były spójne i wiarygodne.

Pielęgniarki

Zespoły pielęgniarskie pracujące w ośrodkach Pratia to wykwalifikowana kadra medyczna, która piekę nad pacjentem sprawuje z niezwykłą starannością i dbałością o komfort pacjenta, który jest dla nich najważniejszy.

Farmaceuci

Farmaceuci to zespół pod kierownictwem magistra farmacji, odpowiada za prawidłowość przechowywania i wydawania produktów badanych oraz leków pomocniczych, jak również za przygotowanie leków w komorze laminarnej w warunkach jałowych.

Biuro

Wykwalifikowana grupa specjalistów odpowiadających za kontraktowanie, przygotowanie dokumentów do submisji, start-up ośrodków oraz rozliczanie badań klinicznych. Ich doświadczenie zapewnia dokładność i krótkie terminy realizacji tych zadań.

cookies
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
Akceptuję