pratia logo

pl

Twój pierwszy wybór w badaniach klinicznych

Dzięki międzynarodowej sieci ośrodków badań klinicznych Pratia możesz uzyskać dostęp do ponad 30 profesjonalnych ośrodków badawczych, zlokalizowanych w 4 krajach. Stale poszerzamy nasz zasięg geograficzny, aby wspierać Cię w większej liczbie lokalizacji na całym świecie, zapewniając długoterminową stabilność prowadzonych badań.

W Pratia skupiamy się na łączeniu profesjonalnych i doświadczonych badaczy z pacjentami. Zróżnicowany model sieci ośrodków badawczych pozwala nam oferować szeroki zakres obszarów terapeutycznych, zapewnia naszym partnerom dostęp do placówek ambulatoryjnych i szpitalnych, w zależności od wymagań projektu. Jesteśmy szczególnie dumni z jednostek onkologicznych Pratia, które łączą profesjonalną ambulatoryjną opiekę onkologiczną z przepisowym prowadzeniem badań klinicznych.

01
Proces Start-up i feasibility

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Sponsorów oraz firm CRO oddajemy do współpracy dedykowany zespół Start-Up, który z należytą starannością odpowiada na zapytania w ramach procesu feasibility (średnio w ciągu 2-3 dni), a także gwarantuje szybkie i efektywne kontraktowanie.

02
Efektywna rekrutacja pacjentów

Każde badanie kliniczne to wyzwanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy dedykowaną strategię rekrutacji pacjentów, z uwzględnieniem potrzeb Sponsora lub firmy CRO.

03
Quality Assurance

Kładziemy duży nacisk na przestrzeganie obowiązujących zasad jakości oraz wytycznych GCP poprzez wdrożenie jednolitego standardu procedur (SOP), kontroli procesów i szkoleń, nad którymi czuwa nasz Dział Quality Assurance.

Naszą misją jest zwiększanie dostępności badań klinicznych dla pacjentów.

Realizacja misji

Jak ją realizujemy?

Mając dostęp do coraz większej grupy Pacjentów i innowacyjnych rozwiązań, prowadzimy badania kliniczne i systematycznie zwiększamy ich dostępność oraz jakość wyników.

Co jest ważne?

Będąc blisko ludzi, stale podnosimy jakość prowadzonych projektów, dzięki zrozumieniu potrzeb Pacjenta i Partnera.

Dlaczego?

Dobro Pacjenta i jego odpowiednia rekrutacja jest kluczem do uzyskania jakościowych wyników badań dla Partnerów i realną zmianę na rynku medycznym.

Nasze unikatowe wartości Twoją przewagą

Nasz zróżnicowany model sieci ośrodków zapewnia szeroki zakres obszarów terapeutycznych oraz dostęp do placówek ambulatoryjnych i szpitalnych, a także profesjonalnej ambulatoryjnej jednostki onkologicznej.

Obszary terapeutyczne

Zgodnie z oczekiwaniami rynku stale wzmacniamy nasze kompetencje w nowych obszarach terapeutycznych. Szczególną uwagę poświęcamy onkologii, która jest wiodącym na świecie obszarze terapeutycznym. Z powodzeniem prowadzimy badania onkologiczne w modelu dedykowanych ośrodków badawczych.

Zrozumienie pacjenta

Zwiększając nasz zasięg geograficzny, pozostajemy w kontakcie z lokalnym systemem opieki zdrowotnej i jego społecznością. Wykorzystujemy nasze globalne zalety operacyjne, zachowując przy tym lokalną specyfikę ośrodków badawczych.

Digitalizacja (#GoRemote)

Najnowocześniejsza technologia, którą stworzyliśmy i wdrożyliśmy stanowi dla nas podstawę, która ma zapewnić jakość i spójność w naszej sieci ośrodków, oraz skrócić czas poświęcany na nadzór i monitorowanie projektu.

Nasi liderzy

Tomasz Dąbrowski
CEO Pratia, Head of Clinical Trials NEUCA GROUP
Łukasz Bęczkowski
Executive VP, International Operations
Wojtek Szczepanik
Executive Director International Site Network
Maciej Jurkun
Executive VP and COO Poland
Anna Titkova
Director of Operations, Pratia Ukraine
Ole Dammann
CEO of KFGN, Board Member of Pratia

Globalny zasięg Pratia

cookies
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
Akceptuję