pratia logo

pl

Dołączając do sieci

W 2018 roku Pratia połączyła siły z Małopolskim Centrum Medycznym (MCM), wyspecjalizowanym w badaniach klinicznych w hematoonkologii i chorobach autoimmunologicznych. Dzięki tej akwizycji Pratia rozwinęła skalę działalności i wzmacnia kompetencje w badaniach nad lekami stosowanymi, m.in. w terapiach nowotworowych. Z kolei Małopolskie Centrum Medyczne zwiększyło skalę działalności, dzięki współpracy z największą siecią ośrodków badań klinicznych. Od lutego 2020 r. jeden z największych ośrodków badań klinicznych w zachodniej Polsce - Examen dołączył do Sieci Ośrodków Badań Klinicznych Pratia. Połączone potencjały obu firm znacznie zwiększyły dostępność innowacyjnych terapii onkologicznych i hematologicznych dla pacjentów.

Dołączając do sieci

Dzięki dołączeniu do Sieci Ośrodków Pratia stajesz się członkiem społeczności medycznej, zrzeszającej ponad 150 doświadczonych głównych badaczy pochodzących z wielu krajów, a także otrzymujesz wsparcie Rady Naukowej Pratia, zrzeszającej znanych Kluczowych Liderów Opinii w różnych specjalnościach medycznych.

Chętnie rozmawiamy

01
Ze szpitalami

szukającymi możliwości współpracy

02
Z ośrodkami badawczymi

otwartymi na możliwości inwestycji lub współpracy

03
Z placówkami opieki zdrowotnej

zainteresowanymi rozpoczęciem lub dalszym rozwojem badań klinicznych

Skontaktuj się z nami

Łukasz Bęczkowski
Executive VP, International Operations
+48 604 865 029
lukasz.beczkowski@pratia.com
Wojciech Szczepanik
Executive Director, International Site Network
+48 502 761 426
wojciech.szczepanik@pratia.com

Dołączając do sieci

W 2018 roku Pratia połączyła siły z Małopolskim Centrum Medycznym (MCM), wyspecjalizowanym w badaniach klinicznych w hematoonkologii i chorobach autoimmunologicznych. Dzięki tej akwizycji Pratia rozwinęła skalę działalności i wzmacnia kompetencje w badaniach nad lekami stosowanymi, m.in. w terapiach nowotworowych. Z kolei Małopolskie Centrum Medyczne zwiększyło skalę działalności, dzięki współpracy z największą siecią ośrodków badań klinicznych.

Od lutego 2020 r. jeden z największych ośrodków badań klinicznych w zachodniej Polsce - Examen dołączył do Sieci Ośrodków Badań Klinicznych Pratia. Połączone potencjały obu firm znacznie zwiększyły dostępność innowacyjnych terapii onkologicznych i hematologicznych dla pacjentów.

 

 

Prof. Mariusz Korkosz, założyciel MCM

"W ciągu ostatnich 20 lat udało nam się stworzyć największy w Polsce niezależny ośrodek badań klinicznych. W dobie postępującej konsolidacji w świecie badań klinicznych, postanowiliśmy dołączyć do większej organizacji, która podziela nasze wartości: dobro pacjenta, najwyższą jakość danych oraz rozwój ludzi, z którymi pracujemy."

Dr Michał Kwiatek, współzałożyciel Examenu

"Examen i Pratię połączyła przede wszystkim chęć działania na rzecz rozwoju badań klinicznych w Polsce. Współpraca z jednym z najsilniejszych partnerów na polskim rynku badań klinicznych otwiera przed nami możliwość korzystania z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, w tym także z dostępu do tworzonego przez Pratię elektronicznego systemu badań klinicznych."

Kontraktowanie usług medycznych

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In viverra massa, at duis. A turpis erat non id fringilla. Enim donec aliquet morbi urna nisl sed senectus sed. A sagittis convallis at ipsum.

01

Zlecać nam diagnostykę pacjentów Twojej placówki, w tym obcokrajowców.

02

Zlecać nam konsultacje specjalistyczne pacjentów Twojej placówki w tym obcokrajowców.

03

Zlecać nam usługi podwykonawcze 
w ramach NFZ (densytometria, kapilaroskopia, USG).

04

Zostać naszym podwykonawcą usług medycznych.

Piotr Zadęcki
Kierownik Działu Usług Medycznych
+48 691 457 103
piotr.zadecki@pratia.com
cookies
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej
Akceptuję