pl

Pracuj z nami

Nasz zespół stale i dynamicznie się rozwija. Dzielimy się wiedza i doświadczeniem. Dajemy ciekawe perspektywy kariery. Zostań naszym pracownikiem lub współpracownikiem.

Zobacz nasze oferty pracy

Jak aplikować?

01

Wyślij aplikację

Odpowiedziałeś już na konkretne ogłoszenie lub rozmawiałeś z naszym chatbotem? Tak szybko, jak to możliwe, zapoznamy się z Twoim profilem. Jak się wyróżnić? W swojej aplikacji skup się na najważniejszych doświadczeniach i kompetencjach wymaganych na stanowisku.

02

Porozmawiaj z nami

Rekruter lub Menedżer skontaktuje się z Tobą, żeby omówić szczegóły oferty i lepiej Cię poznać. Może też od razu zaprosić Cię na spotkanie w biurze. Jak się wyróżnić? Po prostu bądź sobą. Chcemy wiedzieć kim jesteś i na czym Ci zależy. Dbamy o to, żeby znaleźć dla Ciebie miejsce, które pozwoli Ci na samorealizację i w którym będziesz czuł się dobrze.

03

Weź udział w zadaniach lub testach

Jeżeli wymaga tego stanowisko, na które aplikujesz, to poprosimy Cię o wzięcie udziału w zadaniach i testach rekrutacyjnych. Jak się wyróżnić? Pokaż nam, jak myślisz i co jest dla Ciebie ważne. Daj nam szansę poznać Cię lepiej.

04

Przyjmij ofertę

Zostałeś wybrany? Gratulujemy! Otrzymasz od nas szczegółową propozycję współpracy: zadania, warunki umowy, wynagrodzenia. Wystarczy ją przyjąć i dołączysz do naszego zespołu. O czym warto pamiętać? Przygotuj sobie listę pytań dotyczących oferty i zadaj je Rekruterowi lub Menedżerowi.

Benefity

W ramach programu Moje Benefity pomagamy naszym pracownikom w różnych dziedzinach życia. W zależności od stanowiska jakie zajmują, mogą skorzystać z benefitów w obszarach:

Bezpieczeństwo
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na ubezpieczenie majątkowe
  • Zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne
Zdrowie
  • Opieka zdrowotna
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Apteline Profit Dostęp do platformy zakupowej z lekami, suplementami diety oraz środkami medycznymi
Finanse
  • Emerytura w IKE / IKZE
  • Inwestycje w fundusze inwestycyjne
  • Pożyczki mieszkaniowe
  • Zapomogi w sytuacjach losowych
Rodzina
  • Program MyMamy Dofinansowanie z tytułu urodzenia dziecka; Dofinansowanie do opieki nad dzieckiem; Dedykowany pakiet opieki medycznej; Płatny urlop na urodziny dziecka
  • Świadczenia pieniężne na święta
  • Paczki mikołajkowe
  • Wyprawka szkolna
Akceptuję