Największa sieć ośrodków
badań klinicznych w Polsce

Ośrodki badań klinicznych Pratia

Centrum Medyczne Pratia to największa sieć ośrodków badań klinicznych w Polsce. Nasze ośrodki badań klinicznych zlokalizowane są w największych miastach w Polsce, aby ułatwić pacjentom dostęp do aktualnie prowadzonych projektów badań klinicznych. Prowadzimy badania kliniczne na szeroką skalę i nie ograniczamy się jedynie do kilku wybranych specjalności. Dzięki ciągłemu poszerzaniu naszych kompetencji, spore grono pacjentów ma szansę na uzyskanie dostępu do nowoczesnych programów badań klinicznych.

O nas

W naszych ośrodkach spotkacie lekarzy specjalistów oraz personel z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu badań klinicznych. Każdy ośrodek wyposażony jest najnowszy sprzęt medyczny, nowoczesne laboratorium oraz infrastrukturę, która ułatwi pacjentom pobyt w naszych ośrodkach. Ponad wszystko stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie naszych pacjentów, dlatego starannie wybieramy projekty badań klinicznych.

Specjalizacje

Nasza oferta obejmuje takie obszary terapeutyczne jak: pulmonologia, reumatologia, diabetologia, dermatologia, ginekologia, neurologia, gastrologia, onkologia, ortopedia, chirurgia naczyniowa, kardiologia, immunologia oraz laryngologia.

  • Przychodnie
  • Ośrodki Pratia

Ośrodki Pratia