Proces Start-up i feasibility

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Sponsorów oraz firm CRO dedykujemy Państwu Zespół Start-Up, który z należytą starannością odpowiada na zapytania w ramach procesu feasibility (średnio w ciągu 2-3 dni), a także gwarantuje szybkie i efektywne kontraktowanie.

Umowy o przeprowadzenie badania klinicznego finalizowane są z naszej strony w ciągu 2-3 tygodni. Co najważniejsze i co bez wątpienia stanowi naszą przewagę konkurencyjną, te same ramy czasowe obowiązują również w naszych ośrodkach szpitalnych.

Podpisanie kontraktu
w maksymalnie 14 dni

Efektywna rekrutacja
pacjentów

Każde badanie kliniczne to wyzwanie. Każde badanie klinicznie to przygoda. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy dedykowaną strategię rekrutacji pacjentów, z uwzględnieniem potrzeb Sponsora lub firmy CRO.

Do dyspozycji mamy bazę pacjentów, kampanie online, dedykowane medyczne call center, a przede wszystkim doświadczony i zmotywowany zespół w naszych ośrodkach. Wierzymy, że dzięki dywersyfikacji kanałów jesteśmy w stanie znaleźć pacjentów szybko i efektywnie kosztowo.

Efektywna rekrutacja

Quality Assurance

Kładziemy duży nacisk na przestrzeganie obowiązujących zasad jakości oraz wytycznych GCP poprzez wdrożenie jednolitego standardu procedur (SOP), kontroli procesów i szkoleń, nad którymi czuwa nasz Dział Quality Assurance. Dzięki temu zapewniamy, że dane i uzyskiwane wyniki w badaniach prowadzonych w naszych Ośrodkach są wiarygodne i dokładne oraz że prawa, integralność i poufność badanych osób są chronione.

Mając na uwadze podnoszenie jakości oferowanych usług dla Klientów i Pacjentów, ciągle doskonalimy nasze procesy oraz prowadzimy badanie satysfakcji wśród Uczestników badań klinicznych w naszych Ośrodkach.

Quality Department

  • 13000 pacjentów włączonych do badań
  • 700 przeprowadzonych badań
  • 26 pozytywnie odbytych audytów
  • 23 obszary diagnostyczne

Kontakt

Zostań naszym partnerem

Karolina Borkowska

Study Start-Up Manager

+48 601 087 454
karolina.borkowska@pratia.com

  • Przychodnie
  • Ośrodki Pratia