Usługi medyczne Kraków

Pratia MCM Kraków oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych i konsultacji lekarskich.

Badania diagnostyczne dostarczają cennych informacji, które stanowią podstawę do rzetelnego i trafnego zdiagnozowania wielu chorób.

U nas znajdą Państwo:

  • badania densytometryczne kręgosłupa i/lub biodra (szyjki kości udowej);
  • USG – serca (echokardiografię); naczyń żylnych (żyły głębokie, powierzchowne i perforatory, mapowanie zastawek przed zabiegami) oraz naczyń tętniczych (tętnice szyjne, kręgowe, biodrowe, kończyn górnych i dolnych, oczne, aorta) oraz wiele innych (jamy brzusznej, piersi, tarczycy, ocenę przetok dializacyjnych;
  • kapilaroskopia;
  • badania laboratoryjne.

Wszystkie badania przeprowadzane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników na wysokiej klasy sprzęcie medycznym.  Z wyjątkiem badań laboratoryjnych, na wszystkie usługi diagnostyczne obowiązuje w naszym ośrodku wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa.

Konsultacje specjalistyczne w wielu dziedzinach medycyny udzielają w naszym ośrodku doświadczeni lekarze i klinicyści.  Nasi lekarze w większości są pracownikami uznanych ośrodków medycznych w Krakowie m.in.: Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera, Krakowskiego Szpitala Reumatologiczno-Rehabilitacyjnego, Wojskowego Szpitala Klinicznego.

W naszym Centrum pacjent ma możliwość uzyskania pełnej diagnostyki, leczenia i w przypadkach koniecznych uzyskania kwalifikacji i skierowania do dalszych zabiegów.
Na wszystkie konsultacje prowadzona jest w naszym centrum wcześniejsza rejestracja.

 

Rejestracja i informacja telefoniczna:
+48 (12) 295-41-00
+48 (12) 295-41-02

e-mail: mcm.rejestracja@mp.pl

 

Odwiedź nas:

Małopolskie Centrum Medyczne
ul. Rejtana 2 (Podgórze).
30-510 Kraków